לוק פרסום ומדיה » מחיר קורס בניית אתרים – ואיך לבחור קורס איכותי?

מחיר קורס בניית אתרים – ואיך לבחור קורס איכותי?

בשנים האחרונות התחום של בניית אתרים הולך ותופס תאוצה בקרב צעירים רבים במדינת ישראל. היכולת לעבוד אם הלפטופ מכל מקום בעולם ובכל זמן שנרצה הופכת את כל מקצועות הדיגיטל למקצועות מבוקשים, במיוחד אצל אנשים שאוהבים לטייל ואצל נוודים דיגיטליים.

בנוסף ליכולת לעבוד מכל מקום ובכל זמן התחום של בניית אתרים ואפילו עיצוב גרפי מאפשרים לנו לממש את הצד היצירתי שלנו ולעבוד בעבודה מעניינת שתאפשר לנו להתפתח במשך השנים.

היום ללמוד בניית אתרים זה הרבה יותר פשוט ממה שזה היה בעבר ובמאמר הזה נסקור את הדרכים השונות ללימוד בניית אתרים וננסה להבין מהו המחיר של קורס בניית אתרים.

מחיר קורס בניית אתרים

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

כמה עולה קורס בניית אתרים (מחיר מעודכן 2024)

במידה והחלטתם ללמוד בניית אתרים בקורס לא באמצעות לימוד אונליין מאתרים כמו יוטיוב אז חשוב לדעת שהטווח מחירים של הקורסים הולך ומשתנה מאתר אחד לאתר אחד.

אחד השיקולים המרכזיים הוא גם האם אני יכול ללמוד מקורס בניית אתרים באנגלית או שאני חייב קורס בניית אתרים בעברית?

בדרך כלל בקורסים באנגלית נוכל למצוא גם קורסים בסיסיים יותר באתרים כמו Udemy בעלויות שהם יחסית נמוכות, סדר גודל של בין כמה עשרות שקלים לכמה מאות שקלים.

אבל בדרך כלל מדובר על קורסים שהם קצת יותר בסיסיים ולפעמים למי שמלמד את הקורסים שם אין הרבה ידע בתחום למרות שעל חלק מהקורסים יש ביקורות חיובית.

למרות שהם לא הקורסים הכי מקיפים בעולם זאת כן יכולה להיות התחלה טובה לכניסה לשוק ביחד עם צפייה בתוכן חינמי ביוטיוב.

לאחר שסיימנו לדבר על הקורסים הזולים ביודמי (שהם קורסים באנגלית) אפשר גם לדבר על הקורסים לבניית אתרים שאפשר למצוא בארץ.

בתור התחלה למי שרוצה לראות יותר מידע על הקורסים השונים בארץ אפשר להיכנס למאמר הבא שמציג השוואת קורסים בארץ כולל מחירים.

בגדול מה שצריך לדעת זה שאם מדובר על קורס בניית אתרים אינטרנטי העלויות בארץ מתחילות מכמה מאות שקלים 500-600 ש"ח לקורסים היותר בסיסיים, ואפשר גם למצוא קורסים ממש בקטנה של עלויות של כמה עשרות שקלים אבל לא נקבל הרבה ערך מהקורסים האלו.

הרמה הבאה היא הקורסים היותר מקיפים שלפעמים עשויים להכיל מאות שיעורים. כאן כבר מדובר על טווחי מחירים של אלפי שקלים ובדרך כלל המחירים לקורס אונליין ינועו באזורים של 2,000 – 5,000 ש"ח.

ויש גם את המכללות שמאפשרות לנו ללמוד בניית אתרים במוסד מסודר וכאן בדרך כלל הסדר גודל של העלויות עשוי לנוע באזורים של עשרות אלפי שקלים וזמן הלימוד יכול להתפרש על גבי שנה שלמה.

איך לבחור קורס בניית אתרים

לאחר שהצלחנו להבין את המחיר הגיע הזמן לדבר תכלס על איך לבחור קורס, וכל אחד כמובן יעשה את השיקולים, הצרכים והיכולת הכלכלית שלו.

בתור התחלה אם רק נכנסתם לתחום ואתם לא יודעים האם אתם רוצים להיות בוני אתרים במשרה מלאה או לא, אז בדרך כלל יהיה נכון להתחיל מלימוד בניית אתרים בחינם ומהקורסים הבסיסיים של הכמה מאות שקלים.

לאחר התנסות קצרה בתחום ועבודה עם כמה לקוחות, מי שמרגיש שחסר לו הרבה ידע והוא עושה הרבה טעויות כאן אפשר להשקיע בעתיד שלך ולמצוא קורס בניית אתרים איכותי שיחסוך את הטעויות העתידיות ויאפשר לנו להבין מה אנחנו עושים בצורה טובה יותר.

בדרך כלל ההמלצה היא למצוא קורס בניית אתרים של מישהו שאתם מעריכים ואוהבים את העבודות שלו ורצוי גם לוודא שזה מישהו שמפרסם תוכן אורגני שקל לכם להתחבר ליכולות לימוד שלו.

עדיף לא לקנות חתול בשק ורצוי לוודא שמי שיצר את הקורס מפרסם מספיק תוכן בחינם באופן כזה שיאפשר לנו להתפתח בתחום בצורה הרבה יותר מהירה.

מה שכן חשוב זה להימנע ממכללות שגובות תשלום מפורז על ידע ברמה נמוכה ממרצים שבקושי יודעים ליישם את החומר שהם מלמדים.

טיפים לבחירת קורס בניית אתרים

אחרי שהבנו כמה עולה קורס בניית אתרים ואיך לבחור את הקורס הנכון הנה כמה טיפים לבחירת קורס בניית אתרים אונליין.

  • חשוב לוודא שבקורס מציעים החזר כזה לתקופת זמן מסוימת
  • חשוב לוודא שיש תמיכה שכלולה במחיר של הקורס
  • רצוי לבחור קורס נרחב שמכיל הרבה נושאים חשובים
  • מומלץ לרכוש רק קורס עם גישה לכל החיים
  • מומלץ ללמוד את התחום רק מבונה אתרים שמבין בקוד ותכנות (הידע שלו יהיה רבה יותר מעמיק)
  • חשוב לבחור קורס שהסברים ברורים וקלים להבנה
  • חשוב לוודא שמקבלים גישה לעדכונים ולשיעורים נוספים שמתפרסמים

זה הכל ככה אפשר לבחור קורס בניית אתרים באופן שישרת אותנו בעתיד, מדובר על השקעה חד פעמית אבל ברגע שאנחנו נממש את היכולות שלנו זה יחזיר את ההשקעה בענק.

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

כלי נגישות