לוק פרסום ומדיה » העלאת אתר לאוויר – מה צריך לדעת לפני שמתחילים?

העלאת אתר לאוויר – מה צריך לדעת לפני שמתחילים?

אתר אינטרנט חדש לעסק זה בהחלט מדבר מרגש. העלאת אתר לאוויר בדרך כלל לא תהיה תהליך מורכב במיוחד אך זה ידרוש יד מיומנת ובעל מקצוע המומחה בתחום על מנת שיוכל לתת לכם את התוצאה הטובה ביותר ואתר איכותי ומקצועי לאורך זמן. אז איך מתחילים?

העלאת אתר לאוויר

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

מה צריך לדעת לפני העלאת האתר לאוויר?

לפני שבכלל מעלים אתר לאוויר, יש לעשות כמה פעולות שצריך לעשות בשיתוף פעולה עם בונה אתרים מקצועי. בתור התחלה, צריך לבחור שם דומיין. דומיין זו בעצם "כתובת" האתר שלכם. זוהי תעודת הזהות שלכם באינטרנט. חשוב לבחור שם דומיין קליט, זכיר וחזק כדי שיוכל להישאר איתכם לשנים רבות ולשרת אתכם נאמנה.

רכישת דומיין היא לא דבר מסובך במיוחד, אפשר לרכוש דומיין חדש או אפילו דומיין יד שנייה לאחר בירור מעמיק והתייעצות עם בונה האתרים שלכם. כדאי לבדוק מהו השם המתאים ביותר לעסק שלכם וכמובן את הסיומת המתאימה ביותר כמו co.il, com ולא למשל כתובת ממשלתית או כל דבר אחר שלא קשור לעסק.

רכשנו דומיין - מה הלאה? רכישת אחסון

לאחר רכישת דומיין אפשר להתחיל לחשוב על שרת אחסון לאתר. מכיוון שרוב הלקוחות ובעלי העסק אינם מבינים בתחום זה, יש להתייעץ עם בעל המקצוע איתו אתם משתפים פעולה ולברר על שרתי אחסון מומלצים, מהן האופציות העומדות בפניכם, ומהם המחירים השונים. המחירים נוטים להשתנות בין שרת אחסון אחד לאחר אך לרוב אין יותר מדי הבדל משמעותי.

ישנם בעלי עסק שיעדיפו שרתים הממוקמים במדינה שלהם יותר מאשר בחו"ל, שזו כמובן בחירה לגיטימית אך לא תמיד נכונה. בוני אתרים מאחסנים את האתרים שלהם גם בחו"ל, ללא כל בעיה, ודווקא בשרתים בישראל יש לעיתים בעיות ואף קריסות כפי שקרה במקרים רבים בעבר. אין זה אומר ששרתים בחו"ל עדיפים על מישראל או כל העדפה אחרת אבל יש לשקול את כל האופציות במקרה הזה ולראות מה עדיף.

במעמד רכישת אחסון אתרים אפשר גם לבדוק האם יש תמיכה 24/7, שכן זה דבר מאוד חשוב במידה וקיימת בעיה כלשהי באתר או פתאום קרה משהו לשרת. אירועים אלו בהחלט יכולים לקרות, ועדיף שיהיה גיבוי לכל מקרה שהוא. מומלץ להתייעץ עם בונה אתרים גם בקשר לדברים אלו ולהיות בטוחים.

כמובן שיש עוד הרבה דברים שיש לקחת בחשבון, אך אלו שני הדברים העיקריים שחייבים לעשות לפני שמעלים את אתר האינטרנט שלכם לאוויר. במידה ויש לכם כבר כמה אתרים, אפשר להתייעץ עם איש המקצוע ולהבין האם כדאי לאחסן את כולם באותו השרת או לא.

העלאת אתר לאינטרנט זה דבר חדש, מרגש בעיקר בשביל בעל העסק אך גם בשביל בעל המקצוע שהעלה בהצלחה עוד אתר נוסף. לאחר רכישת הדומיין ואחסון האתר, תוכלו להיות שקטים ורגועים שהאתר שלכם נמצא בידיים טובות.

אחסון אתרים מומלץ + השוואת מחירים

Cloudways – קלאודוויז

מחיר התחלתי: $10 לחודש

קופון 30% הנחה ל-3 חודשים: YOCHAY

Hostarmada – הוסט הרמדה

מחיר התחלתי: $2.49 לחודש

FastComet – פאסט קומט

מחיר התחלתי: $2.95 לחודש

Hostinger – הוסטינגר

מחיר התחלתי: $1.99 לחודש

קופון 5% הנחה: YOCHAY

SiteGround – סייטגראונד

מחיר התחלתי: $4.99 לחודש

JetServer – ג'טסרבר

מחיר התחלתי: 34.19 ש"ח לחודש + מע"מ

Bluehost – בלוהוסט

מחיר התחלתי: $2.95 לחודש

GoDaddy – גודדי

מחיר התחלתי:  14.51 ש"ח לחודש

HostGator – הוסטגאטור

מחיר התחלתי: $2.75 לחודש

uPress – יופרס

מחיר התחלתי: $15 לחודש + מע"מ

קופון 5% הנחה: UP05YOHO
כלי נגישות