לוק פרסום ומדיה » למה רצוי לבחור מעצב אתרים פרילנסר על פני חברה?

למה רצוי לבחור מעצב אתרים פרילנסר על פני חברה?

אפשר לקרוא לזה שאלת השאלות – האם עדיף מעצב אתרים פרילנסר או חברה, מהם היתרונות והחסרונות והיכן הלקוח יכול להרוויח במקרים האלו.

למה רצוי לבחור מעצב אתרים פרילנסר על פני חברה?

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

מהם היתרונות של מעצב אתרים פרילנסר?

היתרונות מאוד ברורים: מעצב אתרים עצמאי ותיק יודע בדיוק מה הוא עושה. איכות עבודתו היא ברמה גבוהה, ומכיוון שמדובר במעצב אתרים פרילנסר, הוא יודע טוב מאוד שזמן שווה כסף ולכן ישאף לעשות את העבודה בזמן קצר יותר מהרגיל.

כמובן שאין זה גורע מאיכות עיצוב האתר, במידה והמעצב הוא מומחה בתחום בניית אתרים ועוסק בכך כבר שנים רבות. כמובן שכל תהליך העבודה הוא תחת חוזה מסודר, בדיוק כמו מול חברה, אבל ההבדל המשמעותי בהתנהלות הינו תהליך העבודה.

מהם החסרונות של מעצב אתרים פרילנסר?

בין כל היתרונות, יש גם חסרונות, כמו בכל תחום. במקרה של מעצב אתרים עצמאי, החיסרון הוא יכולת עבודה על אתרים מורכבים יותר, הדורשים הרבה יותר זמן מבדרך כלל.

במידה ומעצב אתרים פרילנסר עוסק בעיקר עבודתו באתרים קטנים יותר, הוא ייתקל בקושי רב בעבודה על אתרים מורכבים שדורשים יותר זמן ולכן יעדיף לוותר על עבודה זו, ולהשאיר את זה לחברה שיכולה להניע תהליך שכזה עם יותר אנשי מקצוע. גם לוח הזמנים של מעצב האתרים לוקה בחסר, ולא תמיד יהיה לו זמן להתפנות לפרויקטים נוספים.

חברה גדולה - כן או לא?

נשאלת השאלה מהן דרישות הלקוח, מהם צרכי הלקוח. מה הוא באמת צריך? באיזה אתר הוא מעוניין, עד כמה הוא פשוט או עד כמה הוא מורכב? כל השאלות הללו חייבות מענה, וכך הלקוח יוכל לדעת מה מתאים לו יותר. במידה והלקוח בוחר לעבוד עם חברת בניית אתרים, הוא יוכל ליהנות משלל יתרונות, כמו: מענה מפורט ממספר מחלקות בחברה, הגדרת לוח זמנים, עבודת צוות, ומענה לצרכי האתר (קידום או שיווק).

אין זה סוד שתהליך חתימת חוזה, ובכלל, תהליך עבודה מול חברות גדולות הוא תהליך לא פשוט ואף מורכב. יש לקחת זאת בחשבון כשבוחרים לעבוד עם חברת בניית אתרים גדולה, וכמו כן גם את השירות עצמו. בעוד שמול מעצב אתרים פרילנסר אתם יודעים מול מי אתם עומדים ויכולים ליצור איתו קשר בכל עת, חברה עובדת בשעות מסוימות ולא תמיד יהיה ניתן ליצור קשר עם אדם אחד, אלא עם מחלקה שלמה.

לסיכום - מה עדיף?

מעצב אתרים פרילנסר כבר יודע מה מבקשים וגם יודע איך לגבש הצעת מחיר מסודרת. הוא אדם בפני עצמו ויודע לנגוע בכל דבר שקשור לעיצוב אתרים. אם יש בעיה כלשהי – יודעים למי לפנות ומול מי מתנהלים, וזה דבר מאוד חשוב מבחינת שירות ואמון מול הלקוח. התהליך מולו לא מסורבל והוא יודע מה הוא עושה. לכן, במקרים אלו עדיף לבחור במעצב אתרים פרילנסר.

כלי נגישות